امور جذب متقاضیان جدیدالورود طرح " دانشجوی همیار مرکز "

طرح " دانشجوی همیار مرکز "

طرح دانشجوی همیار مرکز

مرکز علمی کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران (ITMC) در نظر دارد تا به منظور معرفی رشته ها و سایر توانمندی های علمی و مهارتی خود به جامعه هدف از بین دانشجویان در حال تحصیل نمایندگانی را جهت این امر به عنوان " دانشجوی همیار مرکز" به مدت یک ماه به کار گیرد.

بدین منظور نیز تسهیلات ویژه ای برای دانشجویان همیار لحاظ شده است که مبنای آن وسعت و دامنه اطلاع رسانی دانشجوی همیار برای جامعه هدف و تأثیر آن در تعداد ورودی های ترم جدید می باشد.

این تسهیلات به قرار ذیل می باشد:

الف) تخفیف تا سقف 100 درصد در شهریه ثابت ترم آتی: برای دانشجویان فارغ التحصیل این تخفیف در ترم جاری ایشان لحاظ می گردد.

ب) امکان تقسیط شهریه های تحصیلی

ج) ارائه مدرک معتبر فعالیت علمی فرهنگی به دانشجوی همیار از طرف انجمن علمی مرکز

د) ایجاد ظرفیت رایگان در کنفرانس ها و سمینارهای معتبر علمی

قابل توجه است: دانشجویان مرکز می توانند علاوه بر موارد فوق از طریق ثبت درس کارآموزی یا کارورزی به صورت گسترده تری در این طرح فعالیت کنند.

همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های امور مشاوره و جذب دانشجویان (09170908085- 09353053399/ آقای مهندس دشتبانی خوب) تماس حاصل فرمایید.

کانال تلگرام: Telegram.me\itmc_uni

Website: uast.itmc.ir

حدیث

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323
طراحی سایت
پنجشنبه 22 آذر 1397.

وب لینک ها

امور جذب متقاضیان جدیدالورود طرح " دانشجوی همیار مرکز "